Logo
45-069 Opole, ul. 1 Maja 63/65
tel. 77 453 16 63
 

Nasza historia


Powiększenie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku od świadczenia usług informatycznych w formie trzyosobowej spółki cywilnej.


Po dwóch latach rozszerzyliśmy tę działalność o prowadzenie ewidencji podatkowych dla małych firm. Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w okresie dynamicznego rozwoju mikroprzedsiębiorstw okazało się na tyle duże, że z roku na rok rozszerzaliśmy naszą ofertę, zatrudniając przy tym kolejne osoby. Na dzień dzisiejszy w firmie pracuje 11 osób, z czego 2 przy obsłudze kadrowo płacowej.

Przeszliśmy przez etap przejścia z podatku obrotowego do wprowadzenia podatku od towarów i usług (VAT), reformę ZUS z wdrażaniem programu PŁATNIK włącznie, wejście Polski do Unii Europejskiej i związane z tym nowe rozwiązania podatkowe, zwłaszcza w zakresie podatku od towarów i usług i konieczności nowego spojrzenia na transakcje wewnątrzwspólnotowe.

Nasi pracownicy w większości legitymują się długoletnim stażem w firmie, co spowodowało, że mają duże doświadczenie w sprawach rozliczeń podatkowych i płacowych a także umiejętność szerokiego spojrzenia na problemy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.