Logo
45-069 Opole, ul. 1 Maja 63/65
tel. 77 453 16 63
 

Dzień dzisiejszy


Nasze biuro zatrudnia 11 osób. Jedna z nich (właściciel firmy) legitymuje się uprawnieniami doradcy podatkowego, dwie posiadają licencje Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, dwie kolejne są w trakcie zdobywania takich licencji.


Prowadzimy obsługę małych i średnich firm w zakresie rozliczeń podatkowych, naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania składek ZUS. Obsługujemy zarówno polskie firmy, jak również firmy z udziałem kapitału zagranicznego. Dla firm zagranicznych sporządzamy na życzenie sprawozdania w języku angielskim lub niemieckim.

Często zmieniające się przepisy podatkowe, globalizacja rynku , coraz powszechniejsza współpraca głównie z krajami Unii Europejskiej stawiają przed nami ogromne wyzwania – dlatego nieustannie szkolimy się w ramach szkoleń wewnętrznych, korzystając z nowoczesnych narzędzi przewidzianych dla doradców podatkowych, jak i na szkoleniach zewnętrznych, prowadzonych przez najwyższe autorytety w kraju w ramach poszczególnych zagadnień.

Nasza siedziba od wielu lat mieści się w centrum Opola, w pobliżu instytucji finansowych i urzędów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (GUS, Ratusz, urzędy skarbowe).